Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją vienoje vietoje

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

TEO televizija

Šiuolaikinė televizija turi būti lanksti, patogi, pasižyminti didžiuliu kanalų pasirinkimu ir lengvu valdymu. Būtent tokią paslaugą siūlo TEO. Šio tiekėjo pasiūlymai yra geriausias pasirinkimas, jei norite malonaus ir nebrangaus laisvalaikio. „Markestro“ padės pasirūpinti, kad jūsų namus TEO televizija pasiektų išskirtinėmis sąlygomis.

Televizijos galimybės

Televizija – pramoga, per pastarąjį dešimtmetį patyrusi ekstremalių pokyčių. Neseniai kasdien buvo galima matyti vos kelis kanalus, kurių kilmė – artimiausios šalys. Šiandien kone kiekvieniems namams siūlomi šimtai ir net tūkstančiai programų. Jie televizorius pasiekia net iš kitų žemynų. Visa paslaptis slypi televizijos tipuose. TEO savo privatiems klientams moderniausią iš visų: išmanųjį.

Išmanioji televizijos rūšis kitaip dar vadinama internetine. Tai – transliacijos tipas, kuriam reikalingas interneto ryšys. Šios skaitmeninės televizijos fone kabelinė transliacija atrodo kaip graudi atgyvena. Žinoma, pastarasis tipas vis dar randa savų žiūrovų: kai poreikiai nedideli, kabelinė transliacija yra tiesiog optimali.

Pasirinkę TEO televiziją, galite rinktis individualų kanalų sąrašą ir valdyti programas taip, kaip patinka būtent jums. Šiandien tradicinis programų tinklelis nebetenka savo reikšmės: žiūrėjimo tvarką gali nusistatyti pats žiūrovas. Tai reiškia, kad reklamos rodymas, filmo pradžios laikas, netgi kokybė ar kalba priklauso nuo jūsų pultelio paspaudimų. Suteikti kuo daugiau laisvės – tai šiandieninės „Telia“ televizijos tikslas.

Kanalų specifika

TEO televizija – tai virš 100 programų, tinkamų įvairiausiems pomėgiams. Pasirinkę šį transliuotoją, galite susidaryti kanalų sąrašą iš kino, pramoginių, žinių bei kitokių programų. Šie kanalai populiarūs ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Asortimento tikrai užteks visiems jūsų šeimos nariams.

Išmani skaitmeninė transliacija leidžia ne tik žiūrėti, bet ir išsaugoti norimus įrašus. Be to, TEO siūlo pasinaudoti videonuoma. Pasirinkę tokią paslaugą, galite matyti naujausius filmus. Kaina už nuomą išties nedidelė – tai pigesnė galimybė susikurti filmų vakarą savo namuose.

Techniniai reikalavimai

Antžeminė, skaitmeninė ir kitos televizijos transliacijos rūšys veikia tam tikroje teritorijoje. „Telia“ televizija apima išties didelį šalies plotą. Vis dėlto reikėtų įsitikinti, kad paslauga pasiekiama ir jums. Būtent todėl „Markestro“ konsultantai turi žinoti jūsų adresą.

Išmaniosios televizijos kanalai bus matomi tik tuomet, jei pasirūpinsite reikiama įranga. Televizoriaus priedėlius, pultelius, tinklo įrenginius galite įsigyti ar tiesiog išsinuomoti (dažnai jie suteikiami ir nemokamai) iš TEO. Šis transliuotojas pasirūpina, kad technikos kaina būtų prieinama. Jei pageidaujate kokybiškos įrangos, tiesiog užsiminkite apie tai „Markestro“ darbuotojui.

Kiek tai kainuoja

Dėl dažnai skelbiamų akcijų išmani televizija gali būti patraukli ir pensininkams. Jei norite sutaupyti daugiausiai, ne tik kreipkitės į „Markestro“, bet ir užsisakykite kelias paslaugas namams vienu metu. Pavyzdžiui, papildomai galite naudotis TEO internetu.

Užsisakę kelių paslaugų rinkinį, išvengsite įvedimo mokesčių. Akcijų metu galite susimažinti ir įrangos nuomos, tam tikrų televizijos kanalų kainą. Dalį jų galite tiesiog gauti dovanų. TEO televizija – ne tik kokybiškas, bet ir finansiškai prieinamas pasirinkimas. Būtent todėl per „Markestro“ TEO paslaugas galite rinktis sulaukdami daugiausiai naudos. 

  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 15:41
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus