Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją vienoje vietoje

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

TEO internetas

Teo – viena interneto tiekimo milžinių, puikiai pateisinanti klientų pasitikėjimą visoje Lietuvoje. Šiandien ši kompanija žinoma „Telia“ vardu. Susijungimas su kita įmone leido išplėsti technologinių galimybių ribas ir pasiūlyti jums dar daugiau privalumų. Pasirinkę šio tiekėjo paslaugas per „Markestro“, dėl naudos galite neabejoti. Mūsų specialistai pasirengę padėti atrasti geriausias savybes, kuriomis pasižymi šiandieninis Teo internetas.

Asortimentas. Iš „Telia“ paslaugų sąrašo galite išsirinkti jums tobulai tinkantį variantą ypač lengvai. Ši kompanija puikiai žino, kad mobilus interneto ryšys yra šio amžiaus būtinybė. Jos asortimente taip pat yra ir kitų sprendimų. Jūsų namams arba verslui gali būti įdiegtas šviesolaidinis, plačiajuostis ar hibridinis internetas.

Teo paslaugos idealiai tinka ir verslininkams, ir pensininkams. Dėl plataus komunikacijų tinklo ir investicijų į technologijas „Telia“ internetas lengvai pasiekia net tolimiausias, sunkiausiai pasiekiamas Lietuvos kerteles. Sau tinkamą ryšio paslaugą tikrai gali atrasti kiekvienas.

Spartumas. Be telefono ir interneto negalite ištverti nė dienos, o gal naršote tik retkarčiais? Teo interneto sprendimai idealiai tinka visiems jūsų poreikiams. Sparčiausi šviesolaidinio ryšio planai siekia net 1 Gbps. Tokia sparta – tobulas pasirinkimas žaidimų ir kino mėgėjams.

El. laiškų siuntimui ar naujienų skaitymui kartais užtenka ir paprasto plačiajuosčio interneto galimybių. Kasdien vis daugiau spartos pasiūlo ir bevielis interneto tipas. Be to, šiandien namų poreikiams galite rinktis neribotų duomenų mobilų (4G) interneto ryšį. Jis gali lengvai peržengti 120 Mbps ribą. Taigi, Teo internetas – optimaliai greitas kiekvienam.

Prieinamumas. Teo tikslas – kad sklandus, stabilus interneto ryšys būtų lengvai pasiekiamas visiems šalies gyventojams. Šio tiekėjo paslaugos prieinamos ir individualių namų, ir daugiabučių gyventojams. Panašios kokybės gali tikėtis įsikūrę tiek didmiesčiuose, tiek užmiestyje, kaimuose. Užsakydami paslaugą per „Markestro“, visuomet žinosite, kokio tipo „Telia“ internetu galite naudotis. Tam tereikės pateikti savo namų ar biuro adresą.

Finansinės galimybės. „Telia“ tiek verslo, tiek privatiems klientams siekia pasiūlyti kuo geresnes sąlygas. Ne paslaptis, kad kaina dažnai nulemia paslaugos pasirinkimą. Lyginant kainą su kokybe, šio tiekėjo planai pasižymi išties puikiu deriniu.

Nusprendę pasirinkti „Telia“ internetą, būtinai pasidomėkite nuolaidomis. Akcijos yra puiki proga susimažinti galutinę paslaugos kainą kone perpus. Ypač greitas, galingas internetas – tai, ką nuolaidos paverčia realia galimybe išties dažnam klientui.

Sutarties sąlygos. Paprastai nuolaidos taikomos tuomet, jei pasirašoma ilgalaikė terminuota sutartis. Paslaugos teikimas gali tęstis mažiausiai pusmetį. Tačiau Teo siūlo ir kitokį sprendimą: puikias kainas be įsipareigojimų. Tokiu atveju jums nereikia mokėti už interneto įrengimą. Be to, suteikiami papildomi privalumai – apsauga nuo virusų, duomenų saugykla.

Papildomos paslaugos. Teo yra stambus ne tik interneto, bet ir televizijos tiekėjas. Jei naudojatės televizoriumi, paslaugų planai, kuriuose derinamos abi paslaugos – kaip tik jums. Verta žinoti, kad užsisakant televiziją ir internetą kartu, siūlomos žymiai geresnės sąlygos. Šviesolaidinio interneto, kuris gali būti ir belaidis, su išmaniąja televizija kaina yra gerokai mažesnė, nei užsisakant atskirai. Be to, tokiu atveju taip pat galite pasirašyti sutartį be ilgalaikių įsipareigojimų.

Teo internetas – tai kokybės garantija. Užsisakydami šio tiekėjo paslaugas per „Markestro“, galite džiaugtis greitesniu, paprastesniu, dažnai ir pigesniu rezultatu. Pirmasis žingsnis link išskirtinio Teo pasiūlymo – tiesiog palikti kontaktinius duomenis mūsų svetainėje.

  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 12:57
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus