Geriausi Mezon interneto ir televizijos pasiūlymai

Pasiūlymai nuo 2,90 €/mėn
Markestro: Interneto ir televizijos tiekėjai vienoje vietoje

Susisiekite su Markestro ir gaukite Mezon pasiūlymus

Gedimai ir techninė pagalba Mezon klientams:

Mezon internetas

Mezon internetasBevielis Mezon internetas – pasirinkimas, patenkinantis reikliausius lūkesčius. Šio tiekėjo ryšį galite patogiai naudoti darbui, studijoms ar tiesiog pramogoms. Padedant „Markestro“ specialistui, geriausią interneto planą rasite lengvai, greitai ir neabejotinai sėkmingai. Rinktis galite pagal naudojimo aplinkybes, spartą, kainą ir papildomus privalumus.

Ryšys namams. Namų internetą galite pasirinkti iš kelių variantų. Priklausomai nuo sutarties tipo, poreikių ir plano, naujasis jūsų internetas gali siekti 30 Mbps greitį. Mezon visiems naudotojams užtikrina neribotą siunčiamų duomenų kiekį.

Belaidis interneto ryšys jūsų namus pasieks naudojant modemą. Prie jo galite prijungti kelias dešimtis įrenginių – nešiojamųjų ir planšetinių kompiuterių, išmaniųjų telefonų. Toks modemas puikiai veikia butuose ir individualiuose namuose. Bet kuris planas leis naudotis internetu net nutolus nuo įrenginio kelis šimtus metrų. Jei gyvenate užmiestyje, tereikia galingesnio modemo su dviem antenomis.

Reikiamą įrangą galite nuomotis iš tiekėjo. Nuomos kaina paprastai būna įtraukta į galutinę paslaugos sumą. Užsakydami namų internetą per „Markestro“, už ryšį galite sutaupyti. Su mūsų konsultantu aptarkite taikomas nuolaidas, galimybes pasirašyti terminuotą sutartį.

Ryšys darbui. Mezon siūlo puikias sąlygas įsigyti neribotų duomenų internetą verslui. Biure taip pat veiks sklandus bevielis internetas, jei užsisakysite galingesnį modemą. Jis gali skleisti ryšį keliems šimtams įrenginių. Norėdami užsakyti ryšį savo įmonei, taip pat apsvarstykite pageidaujamą greitaveiką.

Ryšys laisvam naudojimui. Mezon interneto ryšys šiandien lengvai pasiekia 206 šalies miestus ir miestelius. Anksčiau paslaugų teikimu daugelyje vietovių rūpinosi „Erdvės“. Dabar dėl bendro prekių ženklo visi vartotojai gali mėgautis patikimu interneto ryšiu. Didelė geografinė aprėptis taip pat svarbi ir tam, kad galėtumėte laisvai naudotis mobiliuoju internetu už patalpų ribų.

Mobilaus interneto planas apima pačią ryšio paslaugą ir mažo, lengvo, kompaktiško modemo nuomą. Tai, ar jūsų norimoje vietovėje pasiekiamas mobilus internetas, galite sužinoti naudodamiesi „Markestro“. Šio tipo ryšys gali būti teikiamas ir išmaniajam telefonui, ir planšetiniam kompiuteriui.

Verta žinoti, kad akcijos metu iš Mezon galite įsigyti ne tik ryšį, bet ir naują įrenginį. Nepraleiskite progos rasti puikų pasiūlymą – palikite kontaktinius duomenis mūsų svetainėje ir užsisakykite internetą, suteikiantį daugiausiai naudojimo laisvės.

Mezon šviesolaidinis internetas

Nuo šiol MEZON siūlo ir šviesolaidinio interneto paslaugas! Šviesolaidinis MEZON internetas leis pasiekti net 1 Gb/s greitį, tad greičiausias įmanomas internetas gali būti Jūsų namuose. Papildomas privalumas – neribotas duomenų atsisiuntimas ir parsiuntimas, tad galite naudotis tiek, kiek norite. Galiausiai, patikimumas, tinklo užtikrinimo garantijos bei profesionali pagalba iškilus problemoms. Šviesolaidinio interneto pasiūlymas galioja tik privatiems klientams, jeigu leidžia techninės galimybės. Norite sužinoti, ar Jūsų namuose galima naudotis MEZON šviesolaidiniu internetu? Susisiekite su Markestro profesionalais ir kartu aptarsime MEZON galimybes!

  • Atnaujinta: 2020 m. rugsėjo 4d. 13:59
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus