Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją vienoje vietoje

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

GALA televizija

Gala yra pripažinimą pelnęs išmaniosios televizijos transliuotojas. Žiūrovai puikiai atsiliepia apie kanalų pasirinkimą, patogų valdymą, transliacijos sklandumą. Visais išmaniosios televizijos privalumais galite pasinaudoti užsisakę šią paslaugą per „Markestro“. Viskas, ko reikia – aptarti savo lūkesčius su specialistu. Pagal pateiktą informaciją jis padės atsirinkti geriausiai jums tinkantį pasiūlymą.

Techniniai reikalavimai

Jei jus domina Gala televizija, pirmiausia reikėtų įsitikinti, kad ji pasiekiama jūsų adresu. „Telia“ prekės ženklu valdoma transliacija šiandien gali būti įvedama visoje šalyje. Didžiausia tikimybė užsisakyti paslaugą gyvenantiems daugiabučiuose, arčiau miestų.

Išmaniosios televizijos transliacijai reikalinga speciali įranga. Pirmiausia tam reikia interneto. Internetas, kaip ir televizija, gali būti užsakyti iš to paties tiekėjo. Jei jūsų televizorius nepritaikytas internetinei transliacijai, prireiks TV priedėlio. Interneto ryšio paskirstymui prireiks ir maršrutizatoriaus. Visą įrangą galite nuomotis arba nusipirkti atskirai. Geriausios kokybės įrenginius siūlo pati Gala. Jei domitės mažiausia kaina, verta įrangą įsigyti iš paties transliuotojo.

Kanalų pasirinkimas

Kiekvienas žiūrovas turi savitų lūkesčių televizijai, pomėgių. Prieš rinkdamiesi programas pasidomėkite visų šeimos narių norais. Televizija Gala leidžia matyti daugiau nei 100 skirtingų programų, tad rinktis tikrai yra iš ko.

Pasirinkti kanalai gali būti keičiami, o visas sąrašas pildomas naujomis programomis. Taip pat galite užsisakyti iš anksto paruoštus kanalų rinkinius. Juose rasite populiariausias programas, kurios patiks ir vaikams, ir suaugusiems.

Papildomi privalumai

Daugeliui išmaniosios televizijos užsienio kanalų lengvai pritaikysite kitą transliacijos kalbą ar subtitrus. Jei mokate tik vieną kurią užsienio kalbą, užsiminkite apie tai konsultantui. Jis iš Gala sąrašo gali parinkti specializuotus tos kalbos rinkinius.

Dalis Gala kanalų rodoma aukštosios raiškos (HD) formatu. Jei pageidaujate, savo televizijos programų rinkinį galite papildyti būtent tokiais kanalais. Tuomet sporto transliacijos, veiksmo filmai ir gamtos peizažai taps tiesiog nepamirštami.

Gudrybės geriausiai kainai

Išmanioji televizija kasdien susilaukia vis didesnio susidomėjimo. Sudvejoti kartais priverčia tik kaina. Tačiau su „Markestro“ dėl optimalios Gala kainos gali būti visiškai ramūs. Mūsų komanda pirmoji sužino apie didžiausias akcijas ir nuolaidas.

Šis tiekėjas patrauklius pasiūlymus naujiems klientams formuoja išties dažnai. Tikėtis gero derinio galite kone visus metus. Akcijų metu nemokamai transliuojami kai kurie kanalai. Taip pat nemokamai arba už mažesnę kainą galite išmėginti filmų nuomos, televizijos internete paslaugas. 

Paprastai interaktyvioji televizijos rūšis kainuoja mažiau pasirašius terminuotą sutartį. Tačiau šiandien Gala siūlo paslaugas teikti ir be ilgalaikių įsipareigojimų. Apie šiuos ypatingus pasiūlymus visuomet sužinosite iš „Markestro“.

Gala televizija yra puikus pasirinkimas, jei norite džiaugtis kokybiška transliacija. TV pultelis – tai raktas į įspūdžių kupiną įrašų, laidų, filmų, naujienų pasaulį, kurio tvarka priklauso tik nuo jūsų. Mūsų komanda pasirūpins, kad televizija Gala taptų išties vertinga investicija į laisvalaikį. Apsibrėžę, kas yra jūsų svajonių televizija, netrukus padėsime ją realizuoti su Gala. 

  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 15:28
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus