Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją vienoje vietoje

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Go3 Penki Bitė Init
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Gala internetas

Gala – interneto tiekėjas, kurio reputacija galite neabejoti. Besinaudojantys šiuo internetu džiaugiasi ryšio sparta ir stabilumu už puikią kainą. Nauji klientai gali rinktis iš kelių skirtingų paslaugos planų, o nežinant tikslių savo poreikių, lengva suklysti. Pasitarę su „Markestro“ konsultantu tikrai išvengsite dažnų pasirinkimo klaidų ir užsisakysite internetą be jokio vargo.

Viena ypatingo dėmesio vertų vietų renkantis internetą yra pats interneto tipo pasirinkimas. Gala internetas yra šviesolaidinis. Taip pat geromis savybėmis pasižymi, dabar jau Telia tapusio tiekėjo, mobilus interneto ryšys. Juo galite naudotis ir išėję iš savo namų.

Verta žinoti, kad ir optiniais kabeliais sklindantis internetas gali būti bevielis – tam tereikia maršrutizatoriaus su wi–fi funkcija. Kaimo vietovėse stūksantiems namams dažnai  gali būti pasiūlytas plačiajuostis interneto ryšys. Jis pasižymi plačia aprėptimi, atsparumu trikdžiams ir stabilumu.

Renkantis tipą verta atkreipti dėmesį į technines galimybes. Pavyzdžiui, jei gyvenate atokesnėje Lietuvos vietoje, apsupti miškų ar vandens telkinių, jus gali pasiekti ne visų rūšių internetas. Neatidaus pasirinkimo kaina – milžiniška sąskaita už naujų komunikacinių tinklų įrengimą ar pačią įrangą. Taigi, visuomet geriausia paiešką patikėti specialistams, kurie akimirksniu patikrins, koks Gala ryšys prieinamas tiksliu jūsų adresu.

Taip pat svarbu įvertinti greitaveikos poreikius. Gala šviesolaidinio interneto greitis siekia nuo 100 Mbps iki 1000 Mbps. Ryšio planai su 300 Mbps planai yra patys populiariausi. Jie leidžia be vargo siųstis reikiamą informaciją, atlikti kasdienes užduotis. Jei dažnai žaidžiate kompiuterinius žaidimus, žiūrite filmus, geriau nesuklysti ir rinktis kuo galingesnį Gala internetą. Tokiu atveju reikėtų bent 300-1000 Mbps siekiančio šviesolaidinio ryšio plano.

Kaina – taip pat svarbus dalykas. Gala siekia pasiūlyti geriausią kainą, todėl visada verta pasidairyti akcijos. Paprastai didesnės nuolaidos taikomos tuomet, jei pasirašoma ilgiau galiojanti sutartis. Tuomet galite palankesnėmis sąlygomis įsigyti ar išsinuomoti įrangą, išvengti įrengimo mokesčio.

Gala yra patikimas „Markestro“ partneris, todėl visuomet žinome apie jo skelbiamus ypatingus pasiūlymus. Be to, bendradarbiavimas leidžia privatiems klientams kartais pasiūlyti papildomas nuolaidas, dovanas. Apie individualius, mažesnės kainos pasiūlymus jums papasakos kompetetingi specialistai. Užsakydami Gala internetą per „Markestro“, nepraleisite progos sutaupyti ir pasirūpinsite, kad jūsų namus pasiektų patikimas ryšys. 

  • Atnaujinta: 2020 m. rugsėjo 4d. 13:59
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus