Raskite geriausią interneto tiekėją Senamiestyje

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Go3 Penki Bitė Init
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Internetas Senamiestyje

Interneto ryšį Senamiestyje siūlo keli tiekėjai. Jų pasiūlymai skiriasi visais atžvilgiais – kaina, greičiu, duomenų apribojimais, pasiekiamumu, ryšio technologija. Tam, kad atsirinktumėte geriausią variantą, verta kuo tiksliau apgalvoti savo lūkesčius ir galimybes. Sėkmingai susigaudyti tarp daugybės pasirinkimo veiksnių galite naudodamiesi „Markestro“ žiniomis.

Techninės galimybės

Internetas Senamiestyje esančius namus pasiekia naudojant skirtingas technologijas. Populiariausias šiuo metu yra mobilus arba šviesolaidinis ryšys. Kaunas telekomunikacijų atžvilgiu tikrai šiuolaikiškas, tad namų, kur internetą įvesti sunku, skaičius mažėja kasdien. Tam, kad išvengtumėte rizikos, pirmiausia pasitikrinkite, kokios įmonės teikia internetą jūsų adresu. Ryšio galimybes, kurias suteikia Senamiesčio mikrorajonas, padės įvertinti ir „Markestro“ komanda.

Geriausia technologija

Interneto tipo pasirinkimas Senamiestyje labiausiai priklauso nuo naršymo įpročių, tikslo. Paprastai daugiabučiams namams rekomenduojamas bevielis, optinis internetas. Pastarasis pasižymi didžiausiu greičiu. Belaidis interneto ryšys – geriausias pasirinkimas, jei norite mobilumo ir tuo pačiu didelės greitaveikos. Beje, bevielis ryšys taip pat gali būti pajungtas ir per laidą. Paprastai maršrutizatoriai turi iki 4 LAN jungčių, leidžiančių laidu pajungti ir senesnio tipo stacionarius kompiuterius. Verta žinoti, kad mobiliam internetui kartais taikomi duomenų siuntimo apribojimai.

Jei žaidžiate kompiuterinius žaidimus, siunčiatės filmų, muzikos, geriausia ieškoti bent 300 megabitų per sekundę siekiančio optinio interneto. Mobilųjį internetą verta rinktis, jei naršyti norite ne tik namuose. Nedidelėms reikmėms tiks ir plačiajuostis, arba kitas kuklesnės greitaveikos WiFi belaidis ryšys. Tokie interneto planai – ne tik praktiškas, bet ir pigus pasirinkimas.

Interneto kainos/finansiniai lūkesčiai

Akivaizdu, kad sprendimą, kokį internetą rinktis nulemia ne tik techninės, bet ir finansinės galimybės. Senamiesčio Mikrorajonas suteikia ne vieną progą sutaupyti – tereikia atidžiai peržiūrėti pasiūlymus. Dažnai pigiausias variantas siūlo išties puikų kainos ir greitaveikos derinį.

Norėdami sutaupyti, Senamiestyje iš didesnės įmonės galite užsakyti ir kelias paslaugas namams. Pavyzdžiui, internetas Senamiestyje lengvai suderinamas su televizijos transliacija. Vienu metu gali būti tiekiama kabelinė arba skaitmeninė televizija. Net ir didžiausius poreikius padės patenkinti išmanioji transliacija. Kartu užsakomoms paslaugoms Kaune neretai taikoma akcija – tereikia pasirinkti specifinį sutarties galiojimo terminą ar interneto spartą.

Internetas su televizija – kasdienės paslaugos, kurias siūlo vis daugiau įmonių. Atsirinkti, kurie tiekėjai patikimiausi, o pasiūlymai – ekonomiškiausi, lengva tikrai ne visuomet. Daug laiko atimantį planų lyginimą už jus gali atlikti „Markestro“ komanda. Mūsų partneriai Senamiestyje visuomet pasirengę pasiūlyti geriausią kainą. Jums tereikės sulaukti greito specialisto skambučio ir geriausiai jūsų lūkęsčius atitinkantis internetas bus įrengtas per vos kelias dienas.

  • Atnaujinta: 2020 m. lapkričio 10d. 11:44
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus