Raskite geriausią televizijos tiekėją Vilniuje

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,50 Eur/mėn.

Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Televizija Vilniuje

Televizija Vilniuje yra viena lengviausiai prieinamų paslaugų. Sostinėje galite laisvai rinktis iš visų kabelinės ir skaitmeninės televizijos tipų. Geriausią pasiūlymą atrasite išnagrinėję skirtingų transliacijos rūšių ypatybes –  technologiją, kanalų asortimentą, įrangos poreikį ir kainą.

Kabelinė (analoginė) transliacija. Tai – tradicinis šalies gyventojų pasirinkimas. Ši transliacijos rūšis Vilniuje mėgstama vyresnio amžiaus žmonių dėl optimalaus pagrindinių poreikių patenkinimo ir geros kainos. Kabeliai šiandien pasiekia didžiąją dalį sostinės daugiabučių, užtikrindami stabilią ir kokybišką programų transliaciją.

Užsisakę kabelinę analoginę televiziją, galite matyti paprastai iki 50 skirtingų kanalų. Tiekėjai rūpinasi, kad programų asortimentas puikiai tenkintų šeimų su vaikais, senjorų, rusakalbių poreikius. Be to, šio tipo transliacija leidžia naudotis patogiu teletekstu, parinkti kai kurių kanalų kalbą. Tai – pigiausias transliacijos būdas, per mėnesį paprastai kainuojantis iki 10 eurų.

Kabelinė (skaitmeninė) televizija. Šio tipo transliacija taip pat vykdoma naudojant kabelius. Jais keliauja skaitmeninis signalas, pasižymintis gerokai didesne garso, vaizdo raiška. Dar vienas tokios paslaugos privalumas – galimybė rinktis iš maždaug 100 programų.

Šis transliacijos būdas geriausias tiems, kas nori paprastos, patogios, patikimai veikiančios televizijos. Skaitmeninis signalas yra atsparesnis trikdžiams ir leidžia išnaudoti šiuolaikinių televizorių privalumus. Jam tereikia imtuvo arba priedėlio, bei kortelės. Tokia televizijos rūšis Vilniuje su akcija per mėnesį paprastai kainuoja 8–20 eurų.

Palydovinė transliacija. Tai – dar vienas skaitmeninės televizijos tipas. Ši technologija leidžia programas transliuoti iš skirtingų palydovų. Tokiu būdu kasdien galite matyti šimtus kanalų. Be to, palydovinė televizija Vilniuje pasiekiama net gyvenantiems užmiestyje.

Palydovinės transliacijos kaina mėnesiui svyruoja nuo 15 iki 30 eurų. Tokiai televizijai reikalinga speciali antena su įranga („lėkštė“), televizoriaus priedėlis bei patikimas tiekėjas.

Išmanioji (internetinė) transliacija. Šio tipo skaitmeninė televizija yra geriausias pasirinkimas tiems, kas nori išnaudoti visus šiuolaikinių paslaugų privalumus. Daugybė programų, lengvas, individualizuotas valdymas, papildomos funkcijos, išskirtinis patogumas pavertė tokią televiziją tiesiog nepralenkiama.

Išmanioji transliacija tiekiama naudojant interneto ryšį. Paprastai tiekėjai siūlo užsisakyti abi paslaugas vienu metu. Internetinei televizijai taip pat gali reikėti imtuvo. Transliacijos kaina mėnesiui dažniausiai svyruoja nuo 14 iki 30 eurų.

Geriausios ir pigiausios televizijos tiekėjų paslaugos Vilniuje

Naudojantis „Markestro“, pigiausias pasirinktos televizijos pasiūlymas jūsų namus Vilniuje pasieks greitai ir patogiai. Su specialistu telefonu galėsite vos per kelias minutes aptarti visus paslaugų niuansus ir užsakyti tokią televiziją, kuri užtikrintai džiugins visą sutarties laiką.

Dažniausiai užduodami klausimai
Kokios televizijos kainos Vilniuje?
Televizijos kaina Vilniuje labai priklauso nuo jūsų adreso, kadangi ne visose lokacijose yra pasiekiami tam tikrų tiekėjų tinklai. Norint sužinoti kokie tiekėjai gali pasiūlyti paslaugas jūsų adresu, palikite savo kontaktą mūsų svetainėje, mes paskambinsime Jums ir atsakysime ne tik į kainos klausimą, bet ir į visus kitus susijusius su televizijos pasirinkimu.
Kokie televizijos tiekėjai gali pasiūlyti paslaugas Vilniuje?
Vilniuje televizijos paslaugas gali pasiūlyti daugiau nei 10 skirtingų televizijos tiekėjų, kad žinoti kuris tiekėjas yra prieinamas Jums, susisiekite su mumis!
Kokį televizijos tipą rinktis?
Yra keletas televizijos tipų - skaitmeninė, IP, palydovinė, kabelinė. Televizijos pasirinkimą Vilniuje gali lemti daug faktorių - kaina, lokacija, techninės galimybės ir t.t. Norėdami neprašauti, palikite savo kontaktą, o mes pasirūpinsime pateikti Jums geriausią įmanomą variantą.
  • Atnaujinta: 2024 m. kovo 28d. 15:08
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus