Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga

Koks interneto tipas labiausiai tinka Jums?

Priklausomai nuo kiekvieno žmogaus poreikių – siūlome pasirinkti patį tinkamiausią interneto tipą. Šiuo metu yra ne vienas pasirinkimas ir technologijoms taip sparčiai judant į priekį – atsiranda vis inovatyvesnės ir vis patogesnės alternatyvos, kurios naudojimąsi internetu padaro dar geresniu.

Svarbiausia pasirinkti tinkamiausią interneto tipą. Neturint patirties šioje sferoje į pagalbą atskuba Markestro specialistai, kurie puikiai išmano kiekvieno interneto tipo privalumus, minusus ir galimybes. Kiekvieno kliento poreikiai yra skirtingi, tad juos supratus galima pasiūlyti ir tinkamiausias alternatyvas.

Šviesolaidinis namų internetas

Šviesolaidinis internetas – puikus pasirinkimas tiems, kurie nenori daug investicijų skirti interneto planui, tačiau tuo pačiu stengiasi gauti kokybiškai veikiantį ir gana greitą internetą. Būtent toks yra šviesolaidis internetas. Tai vienas greičiausių, vienas saugiausių ir geriausių planų, kuris patenkina ir studento, ir verslininko poreikius. Ši technologija bene labiausiai paplitusi didmiesčiuose, kadangi tai patogi alternatyva daugiabučių gyventojams. Žinoma, jis gali būti naudojamas ir individualiuose namuose, tačiau viskas remiasi į tiekėjo galimybes ir tuo pačiu kliento gyvenamą vietą.

Šviesolaidinio namų interneto naudojamų duomenų kiekis taip pat dažniausiai yra neribojamas, tad tai suteikia galimybę prie vieno interneto tinklo jungti net kelis prietaisus.

Paprasta, patogu ir pigu. 3 P – kurios labai patinka klientams!

Plačiajuostis internetas

Nors tai senesnės technologijos internetas  nei kad šviesolaidis, tačiau Lietuvoje jis taip pat labai plačiai naudojamas ir tikrai klientų mėgstamas. Nors šio tipo ryšys yra lėtesnis nei anksčiau aptartas, tačiau jis yra stabilus, veikia puikiai. Jeigu gyvenate toliau nuo miesto – tokiu atveju plačiajuostis internetas gali būti ne tik kad pati geriausia, tačiau ir vienintelė alternatyva. Šiuo metu šio interneto tipo galimybės labai plačiai išvystytos, tad net ir atokesnių miestelių gyventojai gali naudotis kokybiško interneto paslaugomis. Plačiajuostis internetas gali būti teikiamas per kabelinę arba laidinį telefoną. Anksčiau šis interneto tipas per laidinį telefoną buvo vienas populiariausių pasirinkimų. Šiuo metu rečiau galima rasti namus, kuriuose internetas pasiekiamas per telefoną, tačiau – įmanoma.

Mobilusis internetas

Dar vienas interneto tipas, kuris turbūt puikiai visiems žinomas - mobilusis internetas. Šiuo metu šis interneto tipas yra labai mėgstamas, kadangi suteikia galimybe būti mobiliu ir visada po ranka turėti internetą. Kadangi daugeliui žmonių keliavimas šiais laikais yra kasdienybė – patogus, kokybiškas ir greitas internetas po ranka labai palengvina gyvenimą. Mobilusis internetas veikia naudojant specialų siųstuvą, kuris kontaktuoja su internetą priimančiu įrenginiu. Tiesa, dėl techninių subtilybių mobilusis internetas nevisada gali pasigirti tokiu dideliu greičiu kaip kad šviesolaidis ir duomenys dažnai yra normuojami.

Skiriantis kiekvieno asmens poreikiams labai svarbu įvertinti skirtingus interneto tipus. Tik tokiu atveju pavyks rasti Jums labiausiai tinkamą variantą. Juolab, tuo pačiu reikia nepamiršti, kad interneto tipas yra tik viena iš detalių, kuri svarbi renkantis internetą. O kur dar tiekėjas, kur dar konkretus planas.

Nežinote, koks labiausiai tinka Jums?

Susisiekite, aptarsime.

  • Atnaujinta: 2020 m. rugsėjo 4d. 13:59
Gauti pasiūlymus