Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga

Kaip pakeisti interneto (Wi-Fi) slaptažodį?

Naudojant Wi-Fi naršymas namuose tampa kur kas paprastesnis ir patogesnis, kadangi prie vieno tinklo galima prijungti net kelis prietaisus. Tiesa, jeigu Jūsų Wi-Fi tinklas yra be slaptažodžio arba kyla įtarimas, kad kaimynai galėjo jį sužinoti – tokiu atveju labai rekomenduojame  pakeisti nauju, uždėti jį.

Wi-Fi slaptažodžio keitimas turėtų būti atliekamas reguliariai. Tokiu atveju maksimaliai apsaugosite savo tinklą.

Žemiau pateiksime žingsnius, kurie nurodys – kaip reikia pakeisti Wi-Fi slaptažodį.

  • Pirmiausia įsijunkite kompiuterį. Žinoma, norėdami pakeisti slaptažodį turite būti prisijungęs prie savo interneto tinklo. Jeigu tinklų pasirinkime nematote savo tinklo arba nematote nei vieno galimo tinklo – tokiu atveju peržiūrėkite nustatymus Control Panel lange.
  • Sekančio žingsnio metu reikia susirasti savo modemo IP. IP adresą galite gauti atliekant šias komandas: START à įrašykite CMD à spauskite OK. Atsiradusiam juodame lange įrašykite komandą IPCONFIG ir spauskite ENTER. Pamatysite laukelį su pradžia IP ir jame – skaičiai, kurie nurodo Jūsų IP adresą.
  • Atidarius naudojamą interneto naršyklę paieškos laukelyje įveskite savo IP adresą. Paprasčiausiai atlikite COPY-PASTE veiksmus.
  • Daugeliu atveju sekančio žingsnio metu naršyklėje atsiras užklausą, kurios metu bus prašoma suvesti maršrutizatoriaus vartotojo vardą bei slaptažodį.
  • Sekančio žingsnio metu ieškokite savo tinklo. Detaliau eikite į jo charakteristikas. Jos taip pat dažniausiai būna Control Panel lange. Raskite savo tinklo pavadinimą. Lange spauskite pakeisti slaptažodį. Dažniausiai sistema pirmiausia prašo suvesti seną slaptažodį, kad taip patvirtintumėte, kad tinklo savininkas nori jį keisti.
  • Sekančio žingsnio metu reikia įvesti naują slaptažodį. Siūlome nesirinkti vieno žodžio. Geriausia, kai tai yra žodžių junginys arba net pavienės raidės. Tiesa, nepamirškite, kad šio slaptažodžio Jums reikės pirmą kartą prisijungiant prie tinklo. Taigi, neveskite bet kokios kombinacijos, kurią pamiršite vos tik suspaudę skaičiukus.
  • Spauskite OK.
  • Dažniausiai pakeitus slaptažodį būsite atjungtas nuo tinklo. Reikės dar kartą prisijungti, tačiau jau su nauju slaptažodžiu. Kai kuriais atvejais net rekomenduojama perkrauti kompiuterį. Blogiau nebus. Lygiai taip pat visada galite perkrauti ir maršrutizatorių. Tokiu atveju sistema tikrai veiks sklandžiai.

Viskas, štai taip greitai ir paprastai. Jeigu pakeisti slaptažodžio nepavyksta – visada galite kreiptis į savo interneto paslaugų tiekėją, kuris turėtų paaiškinti pakeitimo žingsnius.

  • Atnaujinta: 2020 m. rugsėjo 16d. 12:18
Gauti pasiūlymus