Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
 • Pradžia
 • Blogas
 • Kaip prisijungti prie belaidžio (Wi-Fi) interneto namuose?

Kaip prisijungti prie belaidžio (Wi-Fi) interneto namuose?

Šiais laikais daugelis mūsų namuose prie vieno interneto plano jungia net kelis prietaisus: kompiuterius, planšetinius kompiuterius, telefonus... Suprantama, kad kuo daugiau prietaisų bus prijungta – tuo greitesnis internetas Jums reikalingas. Prieš susisiekiant su Markestro konsultantais dėl konkretaus interneto plano – visada naudinga apgalvoti, kiek dažniausiai prietaisų bus prijungta prie interneto. Tokiu atveju specialistas pasiūlys atitinkamo greičio interneto planą, kad naudojamasis būtų be jokių nesklandumų.

Taigi, jeigu norite namuose naudotis Wi-Fi – Jums reikalingas belaidis maršrutizatorius. Prieš bandydami jungtis prie interneto – pirmiausia patikrinkite, ar belaidžio ryšio adapteris Jūsų kompiuteryje yra aktyvintas. Jeigu viskas veikia – nesunkiai prijungsite ir kitus prietaisus prie Wi-Fi skleidžiamų interneto bangų.

 1. Pirmiausia kompiuteryje įjunkite namų Wi-Fi.
 2. Wi-Fi pavadinimas ir slaptažodis yra nurodomas kitoje, galinėje maršrutizatoriaus pusėje.
 3. Spauskite WINDOWS ir R mygtukus.
 4. Paieškos laukelyje suveskite komandą „ncpa.cpl“. suvedus komandą paspauskite mygtuką enter.
 5. Atsiradus naujame lange pasirinkite „wirelessnetwork connection“.
 6. Pasirinkite savo namų wi-fi, kurio pavadinimą jau sužinojote.
 7. Pasirinkus – pabandykite prijungti naudodami ant maršrutizatoriaus kitos pusės esančiu slaptažodžiu.
 8. Jūsų kompiuteris – prijungtas, tad su tuo pačiu slaptažodžiu galima prijungti ir kitus prietaisus. Lygiai taip pat telefone arba planšetiniame kompiuteryje susiraskite savo internetą, suveskite slaptažodį bei patvirtinkite.

Suprantama, kad kuo daugiau prietaisų bus prijungta – tuo greitesnis internetas yra reikalingas. Tiesa, jeigu kelis kartus keitėte interneto slaptažodį, taip norėdamas užsitikrinti jo saugumą – pamiršus galima sužinoti. Kadangi ant maršrutizatoriaus esantis slaptažodis Jums nebetinka, o prijungti daugiau prietaisų norisi – pasinaudokite žemiau esančia instrukcija.

Pasirinkite savo internetą, kuris bus atsiradęs kompiuterio dešinėje.

Pasirinkę paspauskite dešinį pelės mygtuką ir pasirinkite funkciją „properties“. Iššokus langui galima pamatyti savo belaidžio interneto slaptažodį, kuriuo galima prijungti ir kitus prietaisus.

Slaptažodis yra būtinas, kadangi tai vienintelis būdas apsaugoti savo Wi-Fi nuo pašalinių žmonių, kurie taip pat gana mielai galėtų naudotis nemokamu internetu. Taigi, susigalvoję slaptažodį nepamirškite jo, užrašykite. O jeigu pamiršote – paprastai galite susižinote išbandę mūsų aukščiau aprašytus būdus.

 • Atnaujinta: 2021 m. rugsėjo 23d. 10:05
Gauti pasiūlymus