Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Pradžia
  • Blogas
  • Kabelinė ir skaitmeninė televizija: pagrindiniai skirtumai

Kabelinė ir skaitmeninė televizija: pagrindiniai skirtumai

Kurį laiką buvo prognozuojama, kad televizija greitai išnyks iš daugelio namų. Tarsi tai būtų atgyvena labiau „ryjanti“ mūsų laiką nei duodanti naudos. Visgi, metai eina, televizorių ekranų dydžiai ir galimybės keičiasi, tačiau televizijos žiūrėjimas vis dar įvardijamas kaip vienas didžiausių malonumų tamsiais rudens vakarais. O ir pačios televizijos bei televizorių galimybės tapo labai plačios bei išmanios. Būdami namuose lengvai susikursite kino aplinką ir galėsite persikelti į bet kurią hyper realybę.

Diagrama RRT.lt

 

Tiesa, jeigu norite kokybės – teks skirti laiko paieškoms. Mūsų tikslas – padėti Jums apsispręsti, ar geriau yra kabelinė, ar skaitmeninė televizija?

Skaitmeninės televizijos era

Lietuvoje skaitmeninė televizija yra pati populiariausia. Tai paslauga leidžianti mėgautis šimtais skirtingo pobūdžio kanalų: nuo informacinių iki skirtų laisvalaikiui. Aukšta raiška, geras garsas  leidžia mėgautis televizijos malonumais Jums labiausiai tinkamu metu. Didelis privalumas – subtitrai. Pamirškite amerikietiškus filmus, kai galima mėgautis prancūziška romantikos doze, rusišku humoru bei lenkų istoriniais filmais. Nelaukite, kol jie bus išversti ir „paskleisti“ internete. Įsijunkite subtitrus ir žinokite kiekvieno kadro eigą!

TNS LT atliktas tyrimas 2017-ais metais

 

Skaitmeninė televizija, lyginant su kabeline, yra keliais laipteliais aukščiau. Kabelinė, tuo tarpu, nepasižymi tokia gera garso bei vaizdo kokybe, neturi tokių papildomų privalumų, kaip kad subtitrų įjungimas. Visgi, mažesnis funkcijų kiekis nebūtinai yra blogesnis pasirinkimas, kadangi kartais kompiuteris namuose atlieka fono vaidmenį. Tokiu atveju neverta kas mėnesį mokėti didelių įmokų, jeigu televizija nėra dažnai ar juolab funkcionaliai naudojamasi.

Išmanios televizijos siekiai

Skaitmeninei TV ant „kojų lipa“ išmanioji televizija. Tai yra pati inovatyviausia televizijos rūšis. Užsienyje – populiari seniai, Lietuvoje dar vis nedrąsiai žengia pirmuosius žingsnius. Nors jos charakteristikos gana artimos skaitmeninei TV, tačiau papildomai išmanioji suteikia galimybę įrašyti filmus bei laidas, atsukti juos ir žiūrėti Jums patogiu metu. Didelis privalumas – reklamų išjungimas. Taip suteikiama galimybė žiūrėti tik tai, kas aktualu, įdomu ir praleisti neaktualią informaciją. Tam tikra prasme išmanioji televizija taupo mūsų laiką.

Ypač išmaniems vartotojams patiks ir integruotos karaokė funkcijos, videotekos, Youtube.com puslapio galimybės... Išmanioji TV padeda televizijai suteikti visai kitą amplua. Kur kas arčiau interneto, bet išlaikomas televizijos statusas.

Kainos niuansai

Kaip jau minėjome, neverta mokėti už tai, kuo nesinaudojate, tad kainos niuansai labai dažnai svarbus kriterijus galintis padėti apsispręsti, kurio tipo televizija Jums labiausiai tinka. Paprastai skaitmeninė televizija yra pigesnė nei išmanioji, tačiau kabelinė – pigesnė nei skaitmeninė. Nors kainos skirtumas yra, tačiau televizijos tiekėjai pastebi vis labiau augančią išmaniosios televizijos paklausą. Tiesa, populiariausiu kriterijumi vis dar išlieka žmonių poreikiai, o ne inovacijos bei galimybės. Jeigu vyresnio amžiaus žiūrovai dažniausiai renkasi kabelinę TV, tai jaunesni svarsto tarp skaitmeninės ir išmaniosios.

Jeigu sunku pasirinkti, o tai suprantama, siūlome susisiekti su mūsų specialistais, kurie pagal Jūsų poreikius pareikius tinkamiausią televizijos tipą bei konkretaus tiekėjo planą.

Šaltinishttps://kuoskiriasi.lt/kuo-skiriasi-kabeline-nuo-skaitmenines-televizijos/

  • Atnaujinta: 2023 m. lapkričio 29d. 10:13
Gauti pasiūlymus