Socialinių tinklų privatumo politika

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-09-07


    1. BENDROSIOS NUOSTATOS
        1.1. Ši Socialinių tinklų privatumo politika (toliau – Politika) taikoma visai informacijai ir duomenims, kuriuos mums pateikiate arba kuriuos surenkame ir tvarkome Jums naudojantis UAB „Mano planas“ (toliau – mes arba Bendrovė) valdomu „Facebook“ puslapiu (toliau – Facebook puslapis). Mūsų Facebook puslapis pasiekiamas adresu: https://www.facebook.com/markestro.lt/. 
        1.2. Gerbiame Jūsų privatumą ir saugome Jūsų asmens duomenis ir informaciją, kuriuos mums pateikiate ir kuriuos Mes surenkame, taip, kaip nurodyta šioje Politikoje. Šioje Politikoje paaiškinama, kodėl Mes renkame Jūsų asmens duomenis ir kaip juos naudojame.

    2. ATSAKINGI ASMENYS
        2.1. Bendrai atsakingi už šių „Facebook" ir puslapių veikimą ir duomenų rinkimą, kaip tai numato ES bendrasis duomenų apsaugos reglamentas 2016/678:

Facebook Ireland Ltd.

4 Grand Canal Square

Grand Canal Harbour

Dublin 2 Ireland

ir

UAB „Mano planas“

Juridinio asmens kodas 304108122

Adresas Perkūnkiemio g. 5, LT-12129 Vilnius Lietuva

    3. KODĖL MES RENKAME DUOMENIS
        3.1. Mes naudojame „Facebook“ puslapį, norėdami pateikti informaciją apie mūsų siūlomas paslaugas bei mūsų veiklą, taip pat bendrauti su Jumis, atsakyti į Jūsų užduodamus klausimus, leisti išsakyti savo nuomonę ar dalyvauti mūsų žaidimuose, akcijose ir konkursuose. 
        3.2. Daugiau informacijos apie mūsų veiklą rasite mūsų interneto svetainėje https://markestro.lt, taip pat ją galite sužinoti paskambinę mums telefonu +370 619 29016 ar pasiteiraudami el. paštu privatumas@markestro.lt.
        3.3. Mūsų atliekamas asmens duomenų tvarkymas Facebook puslapyje yra pagrįstas Jūsų sutikimu tvarkyti Jūsų asmens duomenis, taip pat mūsų teisėtu interesu informuoti ir bendrauti su Facebook puslapio lankytojais ir sekėjais.

    4. „FACEBOOK“ RENKAMI DUOMENYS
        4.1. 2018 m. birželio 5 d. sprendime byloje Nr.  C‑210/16 Europos Sąjungos Teisingumo Teismas nusprendė, kad „Facebook“ puslapio valdytojas yra atsakingas už asmens duomenų tvarkymą kartu su „Facebook“.
        4.2. „Facebook“ tvarko duomenis šiais mums žinomais tikslais:
            4.2.1. Reklama (analizė, individualizuotos reklamos teikimas);
            4.2.2. Vartotojo profilių kūrimas;
            4.2.3. Rinkos tyrimai.
        4.3. „Facebook“ naudoja slapukus, kad išsaugotų ir toliau tvarkytų surinktą informaciją. „Facebook“ privatumo politikoje (https://lt-lt.facebook.com/privacy/explanation) pateikiama papildoma informacija dėl duomenų tvarkymo.
        4.4.  Su „Facebook“ atliekamu asmens duomenų tvarkymų nesutikimą galite išreikšti čia: https://www.facebook.com/settings?tab=ads arba adresu www.youronlinechoices.com.
        4.5. „Facebook“ „Puslapio įžvalgų“ funkcija renka statistinius duomenis apie šiuos puslapius ir skirtingas jo kategorijas ir šie duomenys gali būti prieinami mums. Šią statistiką renka ir teikia „Facebook". Kaip šių puslapių valdytojai mes neturime jokios įtakos šių duomenų generavimui ir pateikimui. Mes negalime uždrausti šios funkcijos arba užkirsti kelią duomenų rinkimui ir tvarkymui.
        4.6. Mes galime pasirinkti tam tikrą laiko intervalą, norint gauti iš „Facebook“ statistiką dėl asmenų, kurie paspaudė „patinka“, prenumeratorių, asmenų, kuriuos pasiekė informacija, ir asmenų, kurie išreiškė susidomėjimą. Mums gali būti pateikiama tokia informacija: bendras puslapio peržiūrų skaičius, „patinka“, puslapio veikla, reakcijos į įrašus, pasiekiamumas, vaizdo įrašų peržiūros, komentarai, akcijos, atsakymai, lytis, šalis ir miestas, kalba, amžius, interesai, elgesys, naudojami prietaisai, apsilankymai ir paspaudimai, paspaudimai ant telefono numerių. „Facebook“ taip pat teikia informaciją apie „Facebook“ grupes, susijusias su mūsų Facebook puslapiu. 
        4.7. Mes galime naudoti 4.7. punkte nurodytus apibendrintus duomenis, kad padarytume savo Facebook puslapį patrauklesniu vartotojams. Pavyzdžiui, naudojame duomenis apie aktyvumą, kad paskelbtume informaciją tinkamiausiu laiku.

    5. MŪSŲ RENKAMI DUOMENYS
        5.1. Vykdydami konkursus, akcijas ir žaidimus, mes galime kontaktuoti su asmenimis, kurie Facebook puslapyje išreiškė savo norą juose dalyvauti. Laimėtojo nustatymo ir prizo perdavimo tikslu, mes galime rinkti tokius duomenis kaip vardas, pavardė, informacija apie prizo atsiėmimo vietą ar kitus duomenis, kurie yra būtini asmens identifikavimui ir prizo perdavimui.
        5.2. Mes taip pat galime rinkti Jūsų asmens duomenis: vardą, pavardę, adresą, el. pašto adresą, telefono numerį, kai Jūs suvedate šią informaciją į mūsų per Facebook pateikiamą formą pasiūlymo gavimui. 
        5.3. Jei turite „Facebook“ paskyrą ir „pamėgstate“ ar pradedate „sekti“ mūsų Facebook puslapį, Jūs galite paskelbti komentarus ar paspausti patinka atskiriems įrašams. Jei komentuosite ar spausite „patinka“ ant mūsų paskelbto turinio, ši informacija bus matoma mums ir kitiems socialinių tinklų naudotojams. Kitiems matoma Jūsų duomenų apimtis priklausys nuo individualių Jūsų privatumo nustatymų ir Jūsų aktyvumo, t. y. nuo to kiek duomenų paskelbiate Jūs pats.

    6. DUOMENŲ PERDAVIMAS
        6.1. Mes galime atskleisti ribotą apibendrintą informaciją patikimoms trečiosioms šalims, kurios padeda analizuoti naudojimo modelius, pagerina socialinių puslapių našumą ir teikia vartotojams naudingą informaciją.

    7. JŪSŲ INFORMACIJOS SAUGUMAS
        7.1. Mes esame įdiegę organizacines ir technines saugumą užtikrinančias priemones, kurios padeda apsaugoti asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo. Mūsų surinkta informacija yra prieinama tik įgaliotiems asmenims, kuriems jos reikia, kad galėtų atlikti savo pareigas. Mūsų darbuotojai yra įsipareigoję užtikrinti Jūsų asmens duomenų konfidencialumą.
        7.2. Pažymėtina, kad asmens duomenys ir bet kokia kita informacija, kurią skelbiate mūsų Facebook puslapyje, yra matoma ir kitiems mūsų Facebook puslapio lankytojams, todėl prieš skelbdami pranešimą patikrinkite ar jame nėra įžeidžiančio, diskriminuojančio ar kitokio teisės aktus ir/ar kitų asmenų teises pažeidžiančio turinio. 

    8. JŪSŲ TEISĖS
        8.1. Kadangi tik „Facebook" turi visą prieigą prie Jūsų informacijos ir duomenų, rekomenduojame susisiekti su „Facebook" tiesiogiai, jei norite paprašyti informacijos ar paklausti kitų klausimų apie savo teises (pvz., teisė į duomenų ištrynimą). Jei Jums reikia mūsų pagalbos ar turite kitų klausimų mums, prašome susisiekti su mumis, siunčiant el. laišką adresu privatumas@markestro.lt. 
        8.2. Jei norite, kad Jūsų asmens duomenys nebebūtų tvarkomi mūsų Facebook puslapyje, Jūs tai galite padaryti pasirinkdami „nebemėgti“ arba „nebesekti“.
        8.3. Jei norite sužinoti, kaip mes tvarkome Jūsų asmens duomenis ir įgyvendinti savo, kaip duomenų subjekto, teises, kviečiame susipažinti su mūsų Privatumo politika, kur rasite detalią informaciją kaip tai padaryti, arba kreiptis į mus el. paštu privatumas@markestro.lt.

    9. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
        9.1. Mes turime teisę vienašališkai keisti Politikos sąlygas. Apie pakeitimus pranešime Facebook puslapyje ir/ar mūsų Interneto svetainėje, patalpindami atnaujintą Politiką ar kitais įprastais komunikacijos būdais. Politikos papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo atnaujinimo datos, nurodytos Politikoje, nebent būtų nurodytas kitas įsigaliojimo terminas.
        9.2. Jei Jūs po Politikos sąlygų pakeitimo ir toliau naudojatės mūsų Facebook puslapiu laikome, kad Jūs sutikote su pakeistomis Politikos sąlygomis. 
        9.3. Nesutarimai, dėl šios Politikos vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.
        9.4. Daugiau informacijos apie mūsų privatumo sąlygas rasite mūsų Privatumo politikoje. Taip pat rekomenduojame sekti „Facebook“ atliekamus jų paskelbtos privatumo politikos pakeitimus ir atnaujinimus.