Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga

Kokia interneto naršyklė yra geriausia?

Šiais laikais internetas daugeliui žmonių yra svarbi gyvenimo dalis. Jis ne tik padeda pramogauti, tačiau skirtas darbui ir mokslams, greitesniam info gavimui ir paprasčiausiai sužinojimui – kas vyksta pasaulyje. Kas mums padeda matyti norimą informaciją? Naršyklė! Kol vieni metai iš metų naudojasi ta pačia, tuo tarpu kiti išbando vis kitas, kadangi taip stengiasi rasti optimalaus greičio ir papildomų įskiepių turinčią sistemą, kuri pagerins naršymo kokybę.

Taigi, kokia interneto naršyklė yra geriausia?

Viskas priklauso nuo kiekvieno asmens poreikių. Kol vieniems svarbus greitis, tuo tarpu kiti labiausiai vertina saugumą bei mūsų minėtus priedus. Nors įskiepiai svarbūs, tačiau dažniausiai šiais laikais laimi greitis, kadangi norisi per kuo trumpesnį laiko tarpą gauti didžiausią kiekį info, juolab, nelaukti, kol sistema užkraus grafinius elementus ir panašiai.

Supažindinsime su pagrindinėmis naršyklėmis ir trumpai jas charakterizuosime. Galbūt tai padės paprasčiau apsispręsti dėl tinkamiausios pasirinkimo.

Google Chrome 

Google Chrome labai dažnai pavadinama pačia greičiausia, išmaniausia ir geriausiai šiuolaikinio žmogaus poreikius patenkinti galinčia sistema. Tai yra Google produktas, tad jeigu naudojatės šia paieškos sistema – siūloma rinktis ir tos paties gamintojo naršyklę. Svarbu tai, kad ji tinka bet kokią operacinę sistemą naudojantiems įrenginiams, taigi, net ir Apple kompiuteriams.

Ši interneto naršyklė turi labai daug įvairių įskiepių. Patogu, kad pagal poreikius nesunkiai galite vienus įsirašyti, o kitus ištrinti. Tokiu atveju pasiliksite tik tai, kas Jums yra naudinga. Juolab, įskiepių didžioji dalis yra nemokami.

Vienas pastebėjimas, kad ši interneto naršyklė reikalauja nemažai RAM atminties. Tai reiškia, kad labai silpnas ir mažai talpos turintis kompiuteris negebės “pavežti” šios naršyklės poreikių. Rekomenduojama RAM atmintis turėtų siekti iki 2 GB. Kitu atveju geriau rinkitės mažiau vietos užimančią naršyklę.

Opera 

Ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje naršyklė Opera nesulaukia tiek dėmesio, kiek galbūt yra verta. Žinoma, ji neprilygsta Chrome, tačiau nėra ir tokia prasta. Juk tai, kad egzistuoja ir galima ją atsiųsti – geriausiai įrodo, kad ji, visgi, naudojama.

Labai vertinamas Opera naršyklės siūlomas turbo rėžimas, kuris sėkmingai padeda greitai gauti reikalingą info. Turbo rėžimas informaciją gauna per specialius Opera serverius, kurie dirba tam, kad norima informacija greičiau Jus pasiektų. Sistema taip pat automatiškai sumažina atsisiunčiamų duomenų kiekius, tad galite sutaupyti vietos, kai kuriais atvejais net ir pinigų, kai perkate kokias nors programas.

Galiausiai, jeigu naudojate šią naršyklę – Jums nereikia papildomo reklamos apsaugos įdiegio, kadangi jis visada yra Operoje. Pamirškite reklamas, naršykite greitai, taupykite vietą.

Microsoft Edge 

Microsoft Edge yra dar vienas Lietuvoje gana nepopuliarus pasirinkimas. Kodėl? Daugeliui ji asocijuoja su Internet Explorer, kurią išbando tik patys kantriausi. Tiesa, Microsoft Edge veikia kur kas greičiau nei pirmtakas, taip pat, yra gana saugi. O šiais laikais duomenų apsaugai yra skiriama ypač daug dėmesio, tad ši savybė tampa labai svarbi.

Microsoft Edge veikia turint tik Windows operacinę sistemą, tad jeigu naudojate Apple ar panašiai – naudotis šia naršykle galimybės neturite. Taip pat ši naršymo sistema turi labai daug įvairiausių įskiepių, kurie skirti supaprastinti naršymą, paprasčiau išsisaugoti tam tikrą info… Gana greita, paprasta, patogi, svarbiausia – nuolatos tobulinama.

Mozilla Firefox 

Mozilla Firefox laputė labai ilgai kovojo su Chrome dėl lyderio vardo. Nors atrodo, kad Chrome šiuo metu laimi, tačiau ir Mozilla Firefox tikrai puikiai patenkina šiuolaikinio žmogaus poreikius. Veikia gana greitai ir sklandžiai. Bene vienintelis minusas yra tai, kad šios naršyklės kūrėjai beveik nebetobulina savo gaminio. Taigi, nors šiuo metu ji gana mėgstama ir naudojama – neaišku, kuriuo metu ją pralenks inovatyvesni ir daugiau galimybių pasiūlyti galintys gamintojai.

  • Atnaujinta: 2020 m. rugsėjo 16d. 12:18
Gauti pasiūlymus