Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga

Kodėl mano internetas yra toks lėtas?

Sutinkame, lėtas internetas tikrai gana erzinantis dalykas. Kadangi daugeliui mūsų virtualus pasaulis gyvybiškai svarbus, norisi užsitikrinti, kad jis tenkins mūsų poreikius. Tiesa, daugelis klientų nori itin greito interneto paslaugų už mažą kainą, tad jeigu mokate vos kelis eurus per mėnesį – nereikia tikėtis itin didelės spartos. Bet kuriuo atveju, net ir greitas internetas gali veikti lėtai. Svarbiausia atrasti priežastis, kad būtų galima taisyti gedimus.

INTERNETO SPARTOS MATAVIMAS

Pirmiausia naudinga išmatuoti savo interneto spartą. Tai galite padaryti savo interneto tiekėjo puslapyje (jeigu teikia tokias paslaugas. Išmatuoti savo interneto greitį siūlo TELIA ir kiti) Arba galima pasinaudoti interneto greičio matuokle, kuri prieinama visiems vartotojams nepriklausomai nuo to, kieno paslaugomis naudojamasi. Viena iš galimybių – www.markestro.lt.

Programa pamatuos ir jūsų duomenų parsisiuntimo (download speed) ir išsiuntimo greitį (upload speed).  Visada naudinga atlikti kelis matavimus keliuose skirtinguose puslapiuose. Taip pavyks pamatyti realiausią rezultatą. Išbandykite ir užsienietiškuose puslapius pateikiamas interneto greičio matuokles, kaip kad www.speedtest.net.

GREITIS IR PLANAS

Gavus rezultatus juos galima palyginti su jūsų užsisakytame interneto plane nurodytais skaičiais. Jeigu rezultatai kompiuteryje yra tokie patys, kaip ir sutartyje (galimi nedideli nukrypimai), tokiu atveju lėto interneto problema slypi vidiniame tinkle.

Vidinio tinklo patikra turi būti atliekama profesionalo. Geriausia, žinoma, kreiptis į savo interneto paslaugų tiekėją, kadangi jie savo klientams paslaugas teikia kur kas pigiau.

KOMPIUTERIO ĮTAKA INTERNETUI

Vertindami interneto greitį taip pat nepamirškite patikrinti, ar pats kompiuteris nėra užkrėstas virusais, kuris gali apkrauti ir taip sulėtinti interneto spartą. Taip pat, ar nenaudojate programų, kurios reikalauja labai didelės interneto spartos, todėl jį apkrauna.

Pasitaiko atvejų, kai klientai tikina, kad jų internetas yra labai lėtas, tačiau problema pasirodo esantis ne jis, tačiau lėtas kompiuteris, kuris paprasčiausiai sunkiai „paveža“ ne tik programas, tačiau ir greitą internetą. Suprantama, tokiu atveju teks keisti pačią įrangą.

KONSULTACIJA SU TIEKĖJU

Jeigu nebežinote kur ieškoti lėto interneto priežasčių – rekomenduojame kreiptis į savo interneto tiekėją. Arba jis suras priežastį arba rekomenduos užsisakyti greitesnį internetą, kuris labiau atitinka Jūsų poreikius. Dažnas norėdamas sutaupyti renkasi planą, kuris kainuoja mažiausiai neįvertinęs, koks interneto greitis yra siūlomas. Visgi, daugelis interneto tiekėjų yra labai lankstūs ir nepasibaigus sutarčiai sutinka ją perrašyti ir pakeisti interneto planą geresniu ir greitesniu.

 

Jeigu internetas Jums reikalingas kaip oras – nesitaikykite su lėtu veikimu. Ypač dabar, kai galima rasti tiek daug skirtingų interneto tipų. Kurie patenkina skirtingų klientų poreikius.

  • Atnaujinta: 2022 m. kovo 14d. 14:09
Gauti pasiūlymus