Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Pradžia
  • Blogas
  • Kaip sužinoti interneto slaptažodį? 5 paprasti patarimai

Kaip sužinoti interneto slaptažodį? 5 paprasti patarimai

Slaptažodis ant interneto tinklo – būtinas. Tai pats paprasčiausias būdas apsisaugoti nuo interneto „vagišių“, kurie vengia patys mokėti už paslaugas, tad skolinasi savo kaimynų internetą. Koks minusas jums? Kuo daugiau įrenginių bus prijungta prie vieno tinklo – tuo internetas veiks lėčiau. Bandydami spręsti tokias problemas dažnas keičia maršrutizatorius, kreipiasi į paslaugos tiekėjus, kai visa problema yra paprasčiausiai kaimynai ir tai, kad internetas neturi slaptažodžio.

Taigi, apsaugoti savo tinklą verta. O ką daryti, kai pamiršote slaptažodį? Žinoma, daugelis prietaisų nustatyti taip, kad prisijungtų prie tinklo automatiškai. Tačiau jeigu prisijungti nori laikinai pas Jus apsigyvenęs draugas arba pačiam  norisi naršyti per naujai įsigytą pritaisą? Tokiu atveju slaptažodžio prisiminimas būtinas.

Jūsų dėmesiui – 5 paprasti patarimai, kurie padės susižinoti, koks yra Jūsų interneto slaptažodis.

1. - Slaptažodis ant maršrutizatoriaus

Jeigu turite galimybę prieiti prie modemo – tokiu atveju siūlome nusirašyti slaptažodį nuo įrangos. Žinoma, šis patarimas efektyvus tik tokiu atveju, jeigu slaptažodis dar niekada nebuvo keistas ir iki šio likę pradiniai duomenys. Dažniausiai slaptažodis nurodytas ant techninių modemo charakteristikų, kuriose matyti tiek tinklo vardas, tiek slaptažodis.

2. - Slaptažodžio paieškos Windows nustatymuose

Jeigu kompiuteris yra prijungtas prie tinklo – tokiu atveju gana paprastai galite rasti slaptažodį savo kompiuteryje. Eikite į CONTROL PANEL ir jame pasirinkite funkciją NETWORK AND SHARING CENTER. Sistema atidarys interneto tinklo nustatymus, o juose reikia pasirinkti WIRELESS PROPERTIES, lange – SECURITY. Pažymėjus varnele SHOW CHARACTERS vietą – pamatysite tuo metu galiojantį slaptažodį. Greita, paprasta, patogu, tačiau galioja tik tokiu atveju, jeigu nors vienas kompiuteris yra prijungtas prie tinklo.

3 - Slaptažodžio paieškos Mac OS nustatymuose

Naudojantiems ne Windows, o OS programinę įrangą – taip pat neturėtų kilti problemų bandant prisiminti interneto slaptažodį. Jo paieškos žingsniai yra:

  • KEYCHAIN ACCESS à
  • PASSWORDS à
  • SHOW PASSWORD à
  • Skiltis - WIFI SLAPTAŽODIS.

Iššoks naujas langas, kuriame galite pamatyti savo interneto slaptažodį.

4 - Slaptažodis paieškos maršrutizatoriaus nustatymuose

Kiekvieno maršrutizatoriaus konfigūracijos kiek skiriasi, tačiau gana nesunkiai surasite žingsnis po žingsnio patarimus, kurie padės rasti slaptažodį. Ieškoti slaptažodžio reikia routerio nustatymų lange. Raskite punktą WIRELESS NETWORK, jame – SECURITY, o būtent ten dažniausiai ir galima pamatyti slaptažodį. Jeigu yra galimybė – visada rekomenduojame susigalvoti naują. Tokius žodžių junginius, kurie Jums turėtų prasmę, tad ir įsiminti būtų paprasčiau.

5 - Nulaužkite savo slaptažodį

Jeigu jau išbandėte visus būdus ir niekaip negalite atsiunti į kokį slaptažodį esate pakeitęs savo gamyklinį – tokiu atveju gana nesunkiai galite atstatyti pradinius duomenis. Paprasčiausiai ant modemo yra mygtukas RESET ir jį paspaudus reikia palaikyti kelias sekundes. Modemas ne tik persikraus, tačiau ir bus atstatyti pradiniai jo gamykliniai nustatymai. O juos galite nusirašyti nuo modemo lipduko ir sėkmingai naudoti.

  • Atnaujinta: 2020 m. rugsėjo 16d. 12:18
Gauti pasiūlymus