Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga

Kaip dalintis internetu per mobilų telefoną?

Ar žinojote, kad jūsų mobilus ir išmanus telefonas gali tapti interneto skleidėju? Dėka modernių technologijų galite visiškai paprastai skleisti greitą ir kokybišką internetą kitiems savo įrenginiams ar kolegoms bei draugams. Tam jums reikia tik išmanaus telefono.

iPhone

Pradėkime nuo to, kaip tą daryti su žymiausiu kompanijos Apple įrenginiu, išmaniuoju telefonu iPhone. Interneto dalinimosi metu, sukuriama individuali Wi-Fi stotelė, esanti jūsų išmaniajame įrenginyje ir kito telefono savininkas gali prisijungti prie jūsų 4G duomenų srauto per minėtą individualų Wi-Fi tašką. Taip veikia interneto dalinimasis telefone. iPhone ir Apple įrenginiai leidžia naudotojams, prie interneto, kuriuo dalinatės, taip pat prisijungti „Bluetooth“ ryšiu ir su USB kabeliu, prijungus įrenginį prie kompiuterio.

Kaip tą padaryti? Pirmiausia, nustatymuose (Settings), reikia įjungti mobiliuosius duomenis (mobile data). Kai ryšys įsijungia, nustatymų ekrano lange, po mobiliaisiais duomenimis rasite asmeninio hotspot (personal hotspot) funkciją. Ją atidarius reikia įjungti „hotspot“ ir štai, jūs jau dalinatė internetu! Taip pat galima nusistatyti slaptažodį, kad prie jūsų ryšio prisijungtų tik tie žmonės, kuriems jį duosite. Svarbu žinoti, kad žmonėms, su kuriais dalinatės internetu, jis veiks tik tada, jei jūsų įrenginį pasiekia 4G internetas. Tam reikia gero mobilaus interneto plano.

Android

Pati populiariausia operacinė sistema išmaniesiems įrenginiams „Android OS“, turi begalę variacijų. „Samsung“ „Android“ versija labai skiriasi nuo originalaus „Google“ ar kito gamintojo operacinės sistemos tiek savo išvaizda, tiek kai kuriomis funkcijomis. Vis dėlto, dauguma naudotojų turėtų rasti Wi-Fi saitvietės nustatymus (Wi-Fi hotspot) beveik toje pačioje vietoje. Kaip ir „iOS“ įrenginiai, „Android“ išmanieji telefonai leidžia prisijungti per Wi-Fi, „Bluetooth“ bei USB ryšiu.

  1. Nustatymų lange (Settings), randate Interneto funkciją (Network & Internet)
  2. Tada spaudžiate Saitvietė ir prisijungimas (Hotspot & tethering)
  3. Sukuriate pavadinimą ir slaptažodį savo internetui, kuriuo dalinsitės ir įjungiate jungiklį spusteldami mygtuką ekrane, kad sukurtumėte saitvietę.

Taip pat yra ir trečiųjų šalių programėlės, kuriomis galite naudotis, bet oficialios gamintojo įdiegtos funkcijos yra labai patogios ir funkcionalios, todėl puikiai poreikius patenkinti turėtų ir jos!

  • Atnaujinta: 2018 m. rugsėjo 7d. 07:02
Gauti pasiūlymus