Geriausi Go3 televizijos pasiūlymai

Pasiūlymai nuo 7,99 €/mėn
Markestro: Interneto ir televizijos tiekėjai vienoje vietoje

Susisiekite su Markestro ir gaukite Go3 pasiūlymus

Go3 televizijos planai

Vienas sparčiausiai populiarėjančių TV paslaugų ir skaitmeninės medijos tiekėjų Lietuvoje – Go3. Šis paslaugų tiekėjas siūlo kiek kitokį požiūrį nei dauguma tradicinių televizijų ir leidžia turinį realiu laiku stebėti per daugelį skirtingų įrenginių. Go3 yra glaudžiai susijusi su TV3 televizija, todėl siūlo daug unikalaus lietuviško turinio bei išskirtinę prieigą prie sporto programų, naujausių ar klasiką tapusių hitinių filmų bei aukščiausio lygio dokumentiką.

Go3 – naujos kartos televizija

Go3 prisistato, kaip naujos kartos televizija. Šis šūkis gana realiai atspindi tai, kokia yra tiekėjo siūloma paslauga. Kas yra Go3? Tai didžiausia skaitmeninė vaizdo turinio platforma Baltijos šalyse. Kiekvieną dieną unikalaus turinio kiekis vis auga, atsiranda nauji TV kanalai, videoteką papildo nauji filmai, sudaromos išskirtinės sutartys su sporto lygomis ir transliuojamos įdomiausios varžybos.

Žiūrėti Go3 Lietuva yra labai paprasta. Tereikia į savo išmanųjį televizorių arba išmanųjį įrenginį atsisiųsti Go3 programėlę arba per interneto naršyklę kompiuteryje prisijungti į Go3 interneto puslapį. Pasirinkę planą per Markestro, galėsite kone iš karto gauti prieigą prie bene geriausio lietuviško turinio, naujausių užsienio filmų ir skirtingų TV kanalų. Skaitmeniniu būdu transliuojamos programos yra standartizuotos į FULL HD – 1920x1080 raišką. Tačiau platforma yra išmani ir reaguoja į jūsų interneto ryšį bei pakoreguoja rodomą kokybę pagal interneto spartą.

Go3 planai

Go3 siūlo daug skirtingų planų. Planai skiriasi pagal kainą, tipą ir siūlomų kanalų sąrašą. Go3 galite prenumeruoti mėnesiui arba įsigyti su sutartimi 24 mėnesiams bei gauti papildomų nuolaidų ir geriausią kainos pasiūlymą būtent terminuotos sutarties sudarymui.

Pigiausio plano kaina prasideda nuo 6,99€/mėnesį. Už šią kainą galite rinktis paketus:

  • Filmai – kiekvienas prenumeratorius gauna prieigą ir prie unikalaus Go3 turinio bei Paramount+. Į paketą „Filmai“ įeina populiariausi lietuviški kanalai bei išskirtiniai filmų kanalai, pvz., TV3 Film HD, TV1000 kanalų grupė ir DUO.
  • Sportas – orientuota į įvairiausio sporto mėgėjus. Go3 turi išskirtines teises į Eurolygos rungtynių transliaciją, yra vienas pagrindinių Kauno „Žalgirio“ rėmėjų, transliuoja aukščiausio lygio futbolo rungtynes, ledo ritulį ir kita. Tarp sporto kanalų patenka TV3 Sport kanalų grupė, NBA TV, EuroSport ir kiti.
  • TV – daugiau nei 30 TV kanalų tiems, kurie nori tiesiogiai ar įrašų būdu stebėti įvairias televizijos laidas, filmus, serialus.

Taip pat yra ir patirtį praturtinantys papildomi paketai tikriems originalaus turinio entuziastams:

  • Discovery+ - išskirtinė Discovery media platforma, orientuota į originalią dokumentiką bei autentišką edukacinį turinį. Pasaulyje turi daugiau nei 18 milijonų prenumeratorių.
  • NBA League Pass – stipriausios krepšinio lygos fanams tiesiog negalima praleisti progos pasinaudoti Go3 išskirtine, NBA League Pass prenumerata. Tiek reguliariojo sezono rungtynės, tiek atkrintamųjų ar finalo krepšinis ir išskirtinis turinys jums bus ranka pasiekiamas.
  • Suaugusiems – kanalai skirti suaugusiems.

Galiausiai galima rinktis paketą Viskas įskaičiuota. Jį sudaro 50 kanalų, išskirtinis partnerių (tokių kaip Paramount, MTV, CBS, ShowTime, Comedy Central, Discovery+) turinys, archyvas, išskirtinė prieiga prie naujausių ir klasikinių Disney filmų Lietuvoje bei kita. Viskas įskaičiuota kanalų sąrašas – čia.

Galite išbandyti Go3 televiziją nemokamai. Jeigu paketas neatitiks lūkesčių, galėsite jo bet kada atsisakyti, jei turite mėnesinę prenumeratą. Tai – bene didžiausias Go3 privalumas prieš kitus televizijos tiekėjus.

Ypatingas ir išskirtines sąlygas Go3 gali pasiūlyti partnerių: Bitė, Tele2 ir Telia klientams. Turėkite omenyje, kad kanalų sudėtis paketuose ir siūloma programa gali keistis.

Dažniausiai užduodami klausimai
Per kokius įrenginius galima žiūrėti Go3 televiziją?
Go3 televiziją žiūrėti leidžia programėlė televizoriuje arba išmanusis priedėlis su Go3 programėle, prijungtas prie televizoriaus. Programėlę taip pat galima įsirašyti ir į planšetinį kompiuterį ar net išmanųjį telefoną.

Na, o kompiuteryje Go3 pasiekiama per interneto puslapį. Be to, prijungiamų įrenginių skaičius nėra per daug ribojamas.
Kiek užtrunka įdiegti Go3 televiziją?
Su Markestro – užsisakyti ir pradėti naudotis Go3 televiziją yra paprasta ir greita. Vos tik finalizuosime jūsų prenumeratą, jūs iš karto galėsite prisijungti. Klientams visada drąsiai sakome – „Išbandyk“ be jokių didelių įsipareigojimų.

Vos tik įdiegus programėlę ar prisijungus per kompiuterį, visi serialai, filmai ir laidos bus vienoje vietoje. Lengvai valdoma naudotojo sąsaja leis greitai rasti tai, ko ieškojote. Nuo programėlės įdiegimo iki pirmo prisijungimo ir žiūrėjimo tereikės minutės ar dviejų.
Ar užsisakant televiziją per markestro.lt yra taikomas tarpininkavimo mokestis?
Ne, Markestro.lt paslaugų kaina yra nemokama. Paskaitykite, kokie yra klientų atsiliepimai ir galėsite įsitikinti ne tik tuo, kad Go3 – tikra naujos kartos televizija, bet ir tai, kad verta ją užsisakyti per Markestro. Mes už jus palyginsime planus, paieškosime geriausio kainos pasiūlymo ir rasime patraukliausias sąlygas.

Tiesiog nurodykite, kokie yra jūsų kontaktai ir Markestro komanda kuo skubiau susisieks bei padės mėgautis aukštos raiškos, aukštos kokybės turiniu!
  • Atnaujinta: 2022 m. liepos 12d. 08:19
Internetas Televizija Elektra Tiekėjai Kita
Gauti pasiūlymus